W sobotę drużyna żaków młodszych czyli rocznik 2011 rozegrał kolejny mecz w ramach ligi MLF, tym razem rywalem był zespół KS Halinów.

Chłopcy podobnie jak w ostatnich meczach podzieleni zostali na dwa składy, które zagrały po tyle samo minut. 
Pierwsza drużyna szybko straciła bramkę, ale ambicje i zawziętość chłopców pozwoliły wyrównać, gola na 1:1 po pięknej akcji zdobył Aleks. Victoria była bliska wyjścia na prowadzenie, ale niestety zabrakło skuteczności, którą popisał się napastnik Halinowa strzelając bramkę na 2:1. 
Po wejściu na boisku drugiej „5” przewagę na boisku zyskał zespół z Zerznia, który próbował tworzyć akcje podaniami, ale to rywale pierwsi strzelili bramkę. Mijały minuty, obie drużyny dawały z siebie 100%, mogliśmy oglądać piękne akcje, dryblingi i strzały, emocji zdecydowanie było dużo. W końcu kolejna piękna akcja i tym razem Oliwier po asyście Iwa strzela bramkę na 3:2. 
Druga połowa to dekoncentracja naszego zespołu, chłopcy zagubili się  i niestety popełniając proste błędy pozwalali rywalowi na zdobycie kolejnych bramek, w sumie aż 3 🙁 Przy wyniku 6:2 na boisku pojawił się drugi skład, który tego dnia zdecydowanie lepiej „czuł grę”, podobnie jak w pierwszej połowie chłopcy grali piłką, co było przyjemne do oglądania, rezultatem takiej gry była bramka na 6:3 Iwa. 
Cały mecz mimo porażki może cieszyć, graliśmy z silnym przeciwnikiem, zagrało 10 zawodników, którzy pokazali, że są na podobnym poziomie, strzeliliśmy 3 piękne bramki i oczywiście walczyliśmy 🙂 

Wyniki jest nie ważny, bardzo cieszę się, że nasz zespół jest coraz liczniejszy, że coraz więcej chłopców rozumie o co chodzi w grze w piłkę nożną. Wygrane przyjdą w swoim czasie – powiedział trener

PKS Victoria Zerzeń vs KS Halinów
Wynik: 3:6
Bramki: Aleks, Iwo, Oli
Asysty: Iwo, Kajtek
Skład: Łabędź, Kosson, Płudowski, Wieczorek, Pliszka, Krasuski, Jarosz, Frelek, Adamski, Opęchowski
Kolejny mecz: KS Halinów, niedziela 13:00 ul.Szanajcy 5 (rewanżowy)