W sobotę drużyna rocznika 2011 zagrała ostatni mecz ligi MLF, tym razem rywalem była drużyna WBSu Warszawa, która w rozgrywkach do tej pory nie przegrała żadnego meczu.

Nasz zespół od początku próbował grać podaniami, widać było, że zebrane dotychczas doświadczenie pozytywnie wpłynęło na jakość gry, niestety „ładna” gra podaniami nie równa się skuteczna gra. Po stracie piłki niemal za każdym razem WBS wyprowadzał groźne kontry, które bezlitośnie wykorzystywał, w pierwszej połowie aż 6-krotnie rywal zdobywał gola, my odpowiedzieliśmy tylko jedną bramką. W drugiej części, nasza gra była bardziej chaotyczna, ale rywal też nie był już aż tak skuteczny. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 7:1 dla rywala. My wyciągamy wnioski i dalej trenujemy, bo tylko ciężką pracą możemy osiągnąć efekty. 

Chłopcy dali z siebie 100% bardzo się starali, ale niestety szybko stracone bramki podcięły nam skrzydła. Mimo wysokiej przegranej uważam, że było widać wiele pozytywów w grze zespołu. Wynikiem się nie przejmujemy. – powiedział trener

PKS Victoria Zerzeń vs WBS Warszawa
Wynik: 1:7
Bramki: Iwo Adamski
Asysta: Kajetan Jarosz
Skład: Nozderka, Kosson, Krasuski, Adamski, Jarosz, Łabędź, Pliszka, Płudowski, Łapa
Kolejny mecz: KS Warszawiak, 12:00 ul.Borków 18