W sobotę rano nasza drużyna miała okazję rozegrać ciekawy mecz z zespołem MLKS Victoria Sulejówek. Spotkanie zainaugurowało zmagania naszych żaków w lidze zimowej. 

Od pierwszej minuty był to wyrównany mecz, drużyna z Zerznia próbowała grać piłką tworząc sobie wiele dobrych okazji, ale niestety brakowało skuteczności. Rywale odpowiadali groźnymi kontrami, które  zatrzymywali nasi obrońcy Oli i Mateusz oraz bramkarz Wiktor. Niestety brak wykończenia akcji przez naszych młodych piłkarzy, skończył się zdobyciem aż 3 bramek przez rywala. Nasz zespół nie poddał się, a stracone bramki wręcz dodały nam skrzydeł. Ruszyliśmy do ataku, chłopcy chcieli jak najszybciej odrobić starty, najpierw bramkę zdobył Iwo po zagraniu Aleksa, a chwilę później z rzutu wolnego nie pomylił się Oliwier, który przepięknym strzałem pokazał, że nie wolno nas lekceważyć. W drugiej połowie obie drużyny pokazały przepiękny futbol, dużo akcji, pojedynków 1×1, kibice na pewno się nie nudzili. Najpierw bramkę zdobyli zawodnicy z Sulejówka wychodząc na dwubramkowe prowadzenie, ale nie cieszyli się zbyt długo, po mocnym uderzeniu z dystansu Iwa mieliśmy wynik 4:3. Od tej pory do Zerzeńscy przejęli inicjatywę, dużo akcji, dużo strzałów, ale znowu ta skuteczność… Długo czekaliśmy na bramkę wyrównująca, ale w końcu ta sztuka się udała, hattricka skompletował Iwo! Remis… do końca meczu zostają sekundy, obie drużyny zdążyły się pogodzić z wynikiem, aż tu nagle nieoczekiwanie w ostatniej sekundzie meczu Sulejówek strzela bramkę na 5:4… Sędzia kończy mecz. 

To spotkanie pokazało naszym zawodnikom, że piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalną grą. W momencie gdy wysoko przegrywaliśmy udało się zebrać w sobie i odrobić wynik, aby w samej końcówce wypuścić z rąk punkty. Nie wątpliwie ten mecz był cennym dla nas doświadczeniem – powiedział trenr

PKS Victoria Zerzeń vs MLKS Victoria Sulejówek
Wynik: 4-5
Bramki: Iwo x3, Oli x1
Asysty: Iwo, Aleks
Skład: Alek, Wiktor, Jaś, Oli, Mati K., Iwo, Aleks
Kolejny mecz: AP Eskadra, sobota 11:00 ul.Strażacka 121