W ostatnią sobotę w Rembertowie rozegraliśmy kolejny mecz ligi zimowej. Godzina trochę nietypowa, ale jak na zawodników z ligi mistrzów przystało , trzeba było zmierzyć się o godzinie 20:00

Mecz zaczęliśmy z wysokiego C. Od samego początku spotkania można było zauważyć zdecydowaną przewagę naszego zespołu. Budowanie akcji oraz spokojne rozgrywanie piłki dawały nam bardzo dużo ciekawie skonstruowanych akcji pod bramką przeciwnika. w pierwszej połowie spotkania wygrywaliśmy 3:0 Pierwszą bramkę przepięknym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Julo i otworzył wynik meczu. Po kolejnych natarciach na bramkę zdobylismy następne dwa gole.

w Drugiej połowie spotkania zdecydowanie bardziej rozluźnieni szukaliśmy szczęscia pod bramka przeciwnika, przy czym nie dawaliśmy rozwinąć skrzydeł rywalowi, stopując większość akcji w środkowej części boiska.Końcowy wynik spotkania ustalił Górnik który nie pomylił się w sytuacji 1vs1 z bramkarzem. Koncowy wynik meczu to 4:0

Reasumując: Całe spotkanie na wielki plus! Widac jak ostatnie treningi w których szlifujemy grę piłką przynoszą pożądane efekty. Jednak nie spoczywamy na laurach i dalej dajemy z siebie 110% na zajęciach i naszych sprawdzianach którymi są weekendowe mecze. Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 1.12.2018r o godzinie 19:00 przy ul. Strażackiej 121. Serdecznie zapraszamy!