W niedzielę rocznik 2006 rozegrał pierwszy sparing na POWIETRZU, pogoda nam dopisała – słoneczko i dodatnia temperatura, czego można chcieć więcej? ZWYCIĘSTWA! 😀
Rywalem była drużyna UKS Sarmy Wola.

Początek meczu to spokojna gra obu drużyn, Sarma próbowała rozgrywać, my cierpliwie czekaliśmy na odbiór i przejęcie inicjatywy co stało się po około 10 minutach kiedy to bramkę na 1:0 strzelił Witek po asyście Mrozika. Na kolejne bramki długo nie czkaliśmy – najpierw Bochenek odebrał piłkę i pewnie wpakował ją do bramki, a następnie Bachman po indywidualnej akcji podwyższył na 3:0. Druga połowa wyglądała podobnie – szybkie ataki z obu stron, mało cierpliwości w rozegraniu…, Sarma podmęczona nie dawała rady naszym szybkim napastnikom w rezultacie Bachman strzela na 4:0. Kolejnym wartym odnotowania wydażeniem był karny dla rywala – przestrzelony na nasze szczęście :D, a jak mawia piłkarskie powiedzenie … niewykorzystane sytuacje się mszczą… Kępos oddaje piękny strzał z około 35m piłka wpada w okienko bramki!!! Zdecydowanie była do bramka meczu. Ostatniego gola zdobywa Osa.

Cieszymy się, że w końcu mogliśmy zagrać na powietrzu, na dużym boisku, ale wiemy, że mimo dobrego wyniku dużo brakowało do perfekcji. Ćwiczymy dalej żeby na wiosnę mieć jak najwięcej powodów do radości 🙂