Niestety 5 kolejka zakończyła się dla nas porażką. Po trudnym meczu i złej skuteczności przegraliśmy 1:2. Pierwsza połowa meczu to dobry okres gry obu drużyn. Wiele akcji ofensywnych i defensywnych, strzelone dwa gole były ozdoba tej części, która skończyła się wynikiem remisowym 1:1.

Druga połowa meczu w naszym wykonaniu wyglądała zdecydowanie gorzej. W grę wkradł się chaos, który spowodował paraliż w naszej grze. Mimo wielkiej waleczności naszych piłkarzy gra nie układała się tak jak to założyliśmy a przeciwnik wszystkie nasze słabości bezwzględnie wykorzystał. Po jednej wielu strat piłki straciliśmy drugiego gola, który podciął nam skrzydła i nie potrafiliśmy się już podnieść. Goście wygrali ten mecz co okazało się wielką niespodzianką w naszej grupie.
Kolejny mecz a dwa tygodnie z UKS 141, do którego zdecydowanie lepiej musimy się przygotować.