W dniu 14 kwietnia rozpoczęliśmy rundę wiosenną wyjazdowym meczem z zespołem z Maciejowic.

Mecz rozpoczął się od dużego chaosu z obydwu stron. Mimo, że nasza gra w pierwszej kwarcie była bardzo słaba prowadziliśmy po jej zakończeniu 1:0 – piłkę źle wyprowadził bramkarz przeciwników, Mati przejął zagranie i wyłożył piłkę do pustej bramki Kajtkowi.
Druga kwarta to kontynuacja wydarzeń z pierwszej – bardzo źle wyprowadzaliśmy piłkę od bramki, przegrywaliśmy dosłownie wszystkie pojedynki, a gospodarze poprawili skuteczność. Po tej części gry przegrywamy 4:1.
W przerwie trener Piotr Jarzyło przeprowadził z podopiecznymi bardzo skuteczną rozmowę motywacyjną. Na ostatnie 30 minut na boisko wyszła całkiem inna drużyna – wygrywaliśmy większość pojedynków i w końcu zaczęliśmy grać w piłkę. Dzięki walce, dobrzej grze piłką i wygrywaniu pojedynków stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji. Do zwycięstwa jednak zabrakło skuteczności. Goście w tym czasie groźnie kontrowali, ale naszej bramki strzegł Gabryś, który w tej części gry był praktycznie nie do pokonania. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:5.

Grali:
Gabryś, Maciek, Janek, Ignacy, Grzesiek L, Mati, Kajtek, Kuba K, Kuba W, Grzesiek R.

Bramki:
10′ Kajtek, as. Mati
32′ Grzesiek L, as Ignacy
34′ Grzesiek L, as. Kajtek
47′ Kajtek, as. Maciek
57′ Grzesiek L, as. Kajtek