Dnia 1.10.2017r o godzinie 11:00 przy Ul. Skalnicowej Grupa B rocznika 2007 rozegrała mecz z liderem Tabeli AP Wilki Warszawa. Po ostatnich nieznacznych porażkach w dobrym stylu Przyszedł czas na podjęcie drużyny zajmującej 1 miejsce.

Spotkanie rozpoczęło się od natarcia gości, jednaj tego dnia nasz bramkarz Maciej Krupa był zdecydowanie lepszy niż Manuel Neur ze słynnego i Wielkiego Bayernu Monachium… Rywale nie mogli pokonać naszego Golkipera aż do końcówki drugiej kwarty mecz. Do przerwy przy bardzo wyrównanym pojedynku goście wygrywali 0:1.

Kolejna kwarta była również bardzo wyrównana z kilkoma dogodnymi sytuacjami naszych chłopców. Najpierw goście podwyższyli prowadzenie na 0:2 jednak szybkim ciosem odwdzięczył się Julek Sajór który wynik trzeciej kwarty ustalił na 1;2

Do ostatniej kwarty wyszlismy bardzo zdeterminowani na zdobycie goli… Postawilismy wszystko na jedną kartę aby wygrac spotkanie, co jak sie okazało połaciło szybkim zdobyciem gola na 2:2. Nasi zawodnicy złapali wiatr w żagle i przy kolejnych świetnych interwencjach naszego bramkarza stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji do tego aby wyjść na prowadzenie. Kontra gości jednak dała im prowadzenie na 3:2 na chwilę przed końcem spotkania.Podejście do rywala, przejęcie piłki i strzał zza pola karnego Bartka Opary w końcówce daje nam jak najbardziej zasłużony remis!

Możemy być na pewno zadowoleni z postawy naszych graczy, ktorzy pokazali wolę walki i chęć wygrania meczu z liderem do ostatniej sekundy spotkania.

Postęp widoczny gołym okiem to stracona braka dopiero w 25min spotkania, a nie jak w poprzednich meczach w pierwszej kwarcie traciliśmy dużo bramek… koncentracja na początku spotkania i walka do ostatniej sekundy meczu dała nam remis, przy czym punkty gubi u nas lider. Brawo Drużyna!!