Za nami już 3 kolejki rocznika 2009!

1 mecz graliśmy z drużyną  KS RESPEKT II HALINÓW na wyjeździe.
Powołani: Tadeusz Żak, Adam Skorupka, Mateusz Krzeszewski, Anna Zakrzewska, Kajetan Kukowski, Antoni Chojnacki, Bartek Dzieciątek, Mikołaj Deka, Kuba Broda, Alex Szczurek i Olek Barlakowski.

Pierwszy mecz w sezonie dla niektórych w karierze. Początek meczu zaczęliśmy trochę przestraszeni, zagubieni przez co straciliśmy szybko bramke, w drugiej kwarcie zaczeliśmy panować nad przeciwnikiem skutkiem czego strzeliliśmy 3 bramki tracąc tylko jedną. w 3 kwarcie powinniśmy zakończyć już ten mecz natomiast brak skuteczności zaowocował tylko remisem 2-2, ostatnia kwarta to już ostrożna gra jednaj i drugiej drużyny tzw „gra na alibi” przez co kibice nie obejrzeli żadnej bramki
Podsumowanie
I 1-0
II 2-3
II 4-5
III 0-0
Bramki: Krzeszewski x3, Żak, Deka

2 Mecz rozegraliśmy z drużyną MLKS Victoria Sulejówek równiez na boisku rywala.
Powołani: Jan Wasilewski, Tadeusz Żak, Mateusz Krzeszewski, Anna Zakrzewska, Adam Skorupka, Ivo Jama, Mikołaj Deka, Olek Barlakowski, Alex Szczurek,Bartek Dzieciątek

Większość spotkania dominowała drużyna z Sulejówka, bardzo dobrze zorganizowana taktycznie jak na tak młody wiek. I kwarta zaczeła sie od chłodnego prysznica 3-1 dla przeciwników. W drugiej próbowaliśmy przejąc inicjatywę co zaowocowało remisem w 2 kwarcie. 3 kwarta to plaga kontuzji, nasz bramkarz świetnie spisujący się doznał urazu przez co wymuszona zmiana przyczyniła się do szybko straconych 5 bramek. nie potrafiliśmy wyjść  z własnej połowy. Końcówka meczu należała już do nas w końcu było widać pełen power! dzieki czemu wygraliśmy 4 kwarte 2 bramkami nie tracąc ani jednej!

Podsumowanie:
I 3-1
II 4-2
III 9-2
IV 9-4
Bramki: Wasilewski x3, Deka

3 Mecz rozegraliśmy na własnym boisku co każdego piłkarza cieszy najbardziej z kolejnym zespołem z Halinowa a Mianowicie SRT Młode Orły Halinów
Powołania: Ivo Jama, Jan Wasilewski, Bartek Dzieciątek, Mikołaj Deka, Tadeusz Żak, Anna Zakrzewska, Mateusz Krzeszewski.

W końcu to Zerzeńscy pokazali jak powinno się grać w piłkę, po dwóch nierównych spotkania przyszedł czas na świetny mecz w wykonaniu młodych piłkarzy. Od początku meczu Victoria panowała na boisku. I kwarta i to my zaczynamy strzelać jako pierwsi w meczu. raz , dwa ,trzy, cztery i po bardzo dobrzej grze calej drużyny schodzimy na przerwe w wyśmienitych humorach. 2 kwarta pomimo przewagi na boisku wkradło sie w szeregi naszej drużyny małe rozluźnienie przez co stracilisy bramke ale samobójczą niestety….. Pomimo tego strzeliliśmy jeszcze dwie. 3 kwarta to kolejne  świetne akcje dzięki czmeu zdobywamy 5 bramek tracąć jedna tym razem strzelał przeciwnik. 4 kwarta przyniosła nam nowe rozwiązania dużo zawodników pozmieniało swoje pozycje i wyszło to nie najgorzej koncówka była na remis.

I 4-0
II 6-1
III 11-2
IV 12-3

Bramki Wasilewski x9, Krzeszewski, Deka, Zakrzewska

Okiem Trenera…..
Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda organizacja zawodników na boisku. Cieszy fakt iż jak do tej pory w każdym meczu strzelamy bramki a co najważniejsze tworzymy sporo sytuacji. Oby w kolejnych meczach jeszcze więcej chłopcy dawali z siebie a na pewno przełoży się to na jeszcze więcej bramek i miejmy nadzieje wygranych do końca sezonu.