W niedzielne popołudnie zawodnicy rocznika 2006/07B rozegrali sparing z drużyną Talentu Targówek B, było to ostatnie spotkanie przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. 

Początek meczu to zdecydowana przewaga rywala, który bez większych problemów rozgrywał piłkę i tworzył kolejne sytuacje pod naszą bramką, wynikiem czego były dwa stracone przez Victorię gole. Od drugiej kwarty mogliśmy oglądać zupełnie inną grę Zerzeńskich, drużyna była zdecydowanie bardziej agresywna w odbiorze przez co Talent nie potrafił skutecznie wyprowadzić piłki spod własnej bramki. Zaczęliśmy grać piłką i tworzyć sobie kolejne sytuacje bramkowe, po 30min mieliśmy wynik 3-1. Niestety w trzeciej części popełniliśmy proste błędy w obronie, które spowodowały stratę 2 bramek. Przegrywaliśmy 5-2, ale chłopcy wiedzieli, że prowadzą grę i mają przewagę, jeszcze przed zakończeniem tej części udało się wyrównać. 5-5! Zostaje ostatnie 15min i znowu chwila nie uwagi, które powodują utratę dwóch kolejnych bramek, wydawało się, że wynik jest już przesądzony jednak drużyna potrafiła po raz kolejny powstać z kolan i po raz kolejny doprowadzić do remisu!!! Końcowy wynik to 7-7. 
„Cieszy waleczność naszej drużyny i coraz lepsza gra, ostatnie sparingi były dla nas ciężkie, graliśmy z zespołami mocniejszymi i wyniki (mimo dobrej gry) nie do końca były satysfakcjonujące, dzisiaj udało się dobrą grę potwierdzić wynikiem. Chłopaki pokazali charakter!” powiedział trener Murawski

PKS Victoria Zerzeń B vs Talent Targówek B 7-7
Bramki: 
Julek x2, Przemo,  Antek, Dudek, Mati M. x2
Asysty: Przemo x2, Max, Staś, Antek, Julo 
Skład: Krupa, Przemo, Chojnacki, Antek, Dudek, Max, Muc, Staś, Julo 
MVP: 
Muc – super gra Mateusza i duży spokój pod bramką rywala! Brawo!
Przemo – bardzo aktywny w ataku, waleczny! Prawdziwy kapitan 😉 

Kolejny mecz drużyna zagra w sobotę o 11:00 z KS Ursynów. Będzie to mecz ligowy.