W niedzielę, 20 maja, pierwszy mecz rundy rewanżowej rozgrywali zawodnicy rocznika 2007. Przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy byli ich rówieśnicy z Maciejowic.

Podobnie jak w pierwszym meczu, przeciwnicy bardzo mocno się nam postawili. Z tą różnicą, że tym razem my nie oddaliśmy im pola, dzięki czemu od początku mecz był bardzo wyrównany. W pierwszych minutach meczu to goście dłużej utrzymywali się przy piłce i stwarzali więcej okazji strzeleckich. Zerzeńscy wyczekiwali swoich szans na kontry i po jednej z nich zdobyliśmy bramkę na 1:0. Mimo przejęcia większej inicjatywy straciliśmy dwie bramki, z czego drugą po rzucie wolnym. Przed ostatnią kwartą przegrywaliśmy 2:1, jednak upór chłopców i ich dojrzałość piłkarska doprowadziła do zwycięstwa 4:2.

Grali:
Maciek K., Mati, Julek, Ignacy, Grześ L., Grześ R., Kajtek, Maciek S., Janek, Bartek, Kuba K., Kuba W., Patryk.

Bramki:
22′ Kajtek, as. Maciek S.,
48′ Ignacy, bez asysty,
53′ Kajtek, bez asysty (przepiękny strzał z rzutu wolnego)
58′ Maciek S., as. Bartek.