Niedzielny mecz rocznika 2006 był dla chłopców mentalnym „kopem”, na pewno dodał im dużo pewności, a to było potrzebne po ostatnim niepowodzeniu w walce o awans do II ligi. 

Od początku zdominowaliśmy mecz, cierpliwe budowanie gry przełożyło się na kreowanie coraz większej liczby sytuacji, sytuacje miały przełożenie na liczbę zdobytych bramek, których finalnie zdobyliśmy 10! 
Strzelanie rozpoczął Bachman, który zagrał tego dnia w ataku, Bartek był przez kolegów „obsługiwany” pięknymi prostopadłymi podaniami, dzięki, którym mógł popisać się swoją zabójczą skutecznością. Po pierwszej połowie skompletował hattricka, jedną bramkę zdobył też Mrozik, wynik 4:0. 
Druga odsłona spotkania to kolejne sytuacje i bramki naszych piłkarzy, rywale zniechęceni wynikiem w pewnym momencie (w przeciwieństwie do nas) przestali grać. Kolejne bramki dołożyli: Witek, Kacper, Kacper, Kacper i Bachman. Końcowy wynik 10:0

Pewnie wygraliśmy, ale nie możemy zapomnieć, że przeciwnik nie był tak silną drużyną z jakimi mieliśmy okazje grać w lidze, nie możemy popaść w samozachwyt. Rywalowi życzymy powodzenia w kolejnych meczach –powiedział trener Oskar

PKS Victoria Zerzeń vs AP Radość
Wynik: 10-0
Bramki: Bachman x4, Kacper x3, Witek, Mróz, OG
Asysty: Mróz x2, Bachman x2, Szymon x2, Osa x2, Karol
Skład: Krupa, Mróz, Kępos, Skrobisz, Osa, Witek, Bachman, Kacper, Kudyba, Karol, Piotrek, Bochenek
MVP: Bachman – liczby mówią za siebie 
Kolejny mecz: AP Victoria, niedziela 12:30 ul.Strażacka 121