Co to był za mecz!!! Już po 10 sekundach piłka wpadła do bramki, niestety jako pierwsi strzelili goście, którzy wykorzystali gapiostwo naszych chłopaków. Mijały minuty, obie drużyny atakowały, tworzyły piękne sytuacje – walczyły jednak to Piłkarska Ferajna na początku meczu była zdecydowanie skuteczniejsza i po 10 minutach wygrywała 3:0. Nasza dzielna drużyna jednak się nie poddała, chłopcy próbowali dalej strzelić gola i w końcu się udało! 3 minuty – 3 bramki Jaś Pliszka niczym niegdyś Lewandowski strzela hattricka! Oczywiście pomogła mu w tym świetnie grająca drużyna. Mieliśmy remis, a po chwili już wygrywaliśmy 4:3 po bramce Maksa – piękna akcje indywidualna zakończona mocnym strzałem… Stadiony świata! Niestety chłopcy za bardzo się ucieszyli i rywal od razu po rozpoczęciu strzela na 4:4 😉 nauczka na przyszłość… .

Druga połowa zaczyna się od przewagi drużyny Victorii, która pięknie operuje piłką, wygrywa pojedynki 1×1 i tworzy coraz to groźniejsze okazje do zdobycia bramki. W końcu ta sztuka się udaje, Marcin niczym Messi mija rywali prawym skrzydłem, podaje do Jasia, a ten po raz czwarty pakuje piłkę do bramki! Wygrywaliśmy 5:4. Zerzeńscy dalej atakowali, byli bliscy strzelenia gola, ale niestety brakowało skuteczności. W końcówce meczu rywale się obudzili i przejęli inicjatywę, kilka groźnych okazji na szczęście nie wpada do naszej bramki, ale szczęście nie może trwać wiecznie i w końcu Piłkarska Ferajna zdobywa bramkę na 5:5 ustalając końcowy rezultat meczu.

Wynik sprawiedliwy, mecz bardzo cenny dla naszych młodych piłkarzy – dużo bramek, akcji, ale także błędów z których wyciągniemy wnioski żeby przyszłości grać jeszcze lepiej! Cieszy progres zespołu, dzisiaj zremisowaliśmy, a przecież jeszcze w listopadzie z tą samą drużyną wysoko przegraliśmy!

Bardzo cenny mecz dla zespołu, dużo doświadczenia, ale co najważniejsze dobra gra! Chłopcy po meczu schodzili uśmiechnięciu chociaż wiem, że mieli ochotę na wygraną. Niedługo kolejne mecze i okazja do ogrywania się – powiedział trener